Чемпіонат України з міні-футболу пройде 14 —15 липня

© facebook.com/ukraineminifootball. Місто Спорту у Києві

У Першому чемпіонаті України з Міні-футболу прийме участь 9 команд з трьох областей України та міста Києва.
За право виступати на домашньому EMF EURO 2018 у складі збірної України боротимуться гравці таких команд:
Євроформат (Київ), Фактотум (Київ), Президенти (Київ), Реал (Рівне), Клєтка (Рівне), Франсуа (Кривий Ріг), Агромат (Київ), Ковальська (Київ), KRBAteam (Київська область).
Приємно відзначити що в турнірі отримали право на участь команди, що вже перемагали на міні-футбольних змаганнях в Україні та за її межами.
ФК KRBAteam — переможець клубного чемпіонату світу міні футболу 2018 серед команд адвокатів та юристів.
ФК Агромат — діючий володар кубку України з міні-футболу серед будівельників.
ФК Євроформат — переможець бізнес чемпіонату міста Києва з міні-футболу МараканаЛіга 2017/2018.
Команди будуть розділені на три групи, шляхом сліпого жеребкування. До складу кожної групи ввійдуть 3 команди. Після групового етапу, до півфіналу вийдуть по одній найкращій команді з кожної групи, та одна найкраща команда, серед колективів, що посядуть другі місця своїх груп.
Жеребкування групового етапу змагань пройде у четвер 12.07.2018.
Матчі групового етапу змагань пройдутьу суботу, 14 липня з 10.00 до 16.00.
Ігри стадії плей-офф, а саме півфінали, матч за третє міце та фінал, пройдуть у неділю 15 липня з 11.00 до 16.00.
На чемпіонаті України з міні-футболу команди гратимуть складами з 6 гравців (5 польових гравців + голкіпер), ігри проходитимуть паралельно на двох майданчиках на території комплексу «Місто Спорту» у Києві. Ігрові правила будуть такі ж, як на Чемпіонатах Європи з Міні-футболу. Розмір ігрового м’яча – 5. Кількість фолів не рахуватиметься, кількість передач голкіперу – необмежена. З-за бокової лінії м’яч вводитиметься кидком з-за голови. Єдина відмінність – розмір воріт. В зв’язку з тим, що основне поле, на якому будуть проводитись ігри EMF EURO 2018 буде постелено пізніше, ігри Чемпіонат України з Міні-футболу будуть проводитись на доступних полях, з розміром воріт 5*2 метри. Нагадаємо, на Чемпіонатах Європи розмір воріт – 4*2 метри.