Збірна України у вісімці найсильніших команд Європи

На чемпіонаті Європи з міні-футболу, який нещодавно проходив в столичному «Місті Спорту» серед збірних футбольних команд Європи, збірна України потрапила у 8-ку найсильніших команд Європи та одержали запрошення зіграти на чемпіонаті світу у 2019 році в Австралії. Половину команди ігрового складу національної збірної України складали гравці ФК «ФАКТОТУМ».

Нещодавно наша команда гідно представила місто Київ у міжнародному турнірі з міні-футболу на кубку міст Європи, який проходив в Угорщині, де взяла першість у грі зі збірними командами Стамбулу, Манчестера та Москви. Команда останніх — чемпіони Європи 2017 року. Цей турнір транслювали близько 30-ти спортивних телеканалів Європи. Детальніше про турнір тут.

Наразі «Фактотум» бере участь у двох чемпіонатах з міні-футболу. В «Маракана лізі» сезону 2018/19 представлено 20 футбольних команд відомих українських та міжнародних компаній. Чемпіонат проходитиме протягом 9 місяців у два кола. 38 турів та 380 матчів кожні вихідні чекають вболівальників в «Місті спорту» на «Гідропарк-арені». У попередньому чемпіонаті наша команда посіла почесне ІІ місце.